ÜRETİM MERKEZİ

Avrupa’da Endüstriyel Mutfak Sektörü yüz yıllık bir geçmişe sahip iken, Türkiye’de mutfak sektörü, 1970’li yıllarda başlamış ancak hızla gelişerek bugün batı ile rekabet eder seviyeye ulaşmıştır. Bu süre içinde bir taraftan gereksinimler ve istekler artarken diğer taraftan kalite bilincinin gelişmesi ile birçok yenilik yaşama geçmiştir. SB Doğuş Mutfak olarak ürettiğimiz ürünler ile milyonlarca insanın sağlığından sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz. Bu yüzden tüm ürün ve üretimlerimizi %100 tüketici güvenliği ve sağlık bilinci ile tasarlıyor, üretiyor ve satışa sunuyoruz.

Endüstriyel mutfak olarak sektördeki rekabet ve çeşitlilik; kalite anlayışımızı firma politikamızı belirleyen kriterlerden olup, kalitemizi maksimum seviyeye çıkarmamıza ve dünya standartlarında üretim yapmamıza yardımcı olmaktadır.

Endüstriyel mutfak sektöründe paslanmaz çelikten oluşan; hazırlık, kafeterya, bulaşıkhane, pişirme, soğutma ekipmanları, teşhir ürünleri, raflar ve medikal sektörüne kadar eksiksiz hizmet vermekteyiz. Bugün ise paslanmaz çelikten çelik mutfak gereçleri üretimi konusunda, 8 yıllık bir sürede faaliyet gösteren firmamız endüstriyel tip kullanıma yönelik ürünler tasarlamakta ve üretmeye başlamıştır.